Назад


 
Рішення виконкому № 138

БОБРОВИЦЬКА МIСЬКА РАДА
Чернігівської областi
В И К О Н А В Ч И Й К О М I Т Е Т
Р I Ш Е Н Н Я

Про затвердження назви
садовий масив «Макарівський»
та вулиці «Макарівська»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням звернень мешканців стосовно місцезнаходження садового масиву «Макарівський» на підвідомчій території міської ради, виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Затвердити назву садовий масив «Макарівський» та вулицю «Макарівська», яка розташована в даному садовому масиві підвідомчої території Бобровицької міської ради, земельні ділянки якого надані для індивідуального садівництва.

2. Доручити виконавчому комітету Бобровицької міської ради:

2.1. провести відповідну роботу щодо внесення до Словника іменованих об’єктів садового масиву «Макарівський», який розташований в м.Бобровиця (територія Бобровицької міської ради) та внести до даного садового масиву вулицю «Макарівська».

2.2. звернутися до Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» щодо закриття вулиці Макарівська у селі Макарівка (у зв’язку з тим, що у селі Макарівка немає вулиці Макарівська).

3. Надати дане рішення до Бобровицького районного управління юстиції, реєстраційної служби та інших зацікавлених структур.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу обов’язків .

Міський голова В.Якушко
 
  •  
Асоціація ОТГ